Biedriem un sadarbības partneriem

Biedriem

Kopā mēs varam paveikt vairāk, radošāk un kvalitatīvāk, tāpēc aicinām visus, kam ir interese piedalīties Carnikavas novada sabiedriskās vides uzlabošanā, pievienoties mūsu biedriem un ar savām zināšanām, prasmēm un spējām līdzdarboties un organizēt izglītojošus un interesantus pasākumus gan vecākiem, gan skolotājiem, gan bērniem. 

Šobrīd mēs esam 12 biedri. Ja arī Tu vēlies līdzdarboties, pievienojies mums, lejuplādējot un atsūtot mums pieteikuma anketu vai arī aizpildot to tiešsaistē

Biedra nauda fiziskām personām ir € 17 gadā

Noteikumi par biedru uzņemšanu, izstāšanos un citiem noteikumiem ir skatāmi biedrības statūtos

Pieteikuma anketas sūtiet Mārītei Mundurei uz e-pastu maritemundure@yahoo.co.uk

Sadarbības partneriem

Mēs vienmēr novērtējam iespēju sadarboties ar citām nevalstiskajām organizācijām, uzņēmumiem un iestādēm, kā arī fiziskām personām, kas palīdz mums pašiem izglītoties un atbalsta mūsu centienus veidot kvalitatīvāku, radošāku un krāsaināku dzīves telpu. 

Šobrīd biedrība "Nākotnes iela" ir biedrības "Latvijas Vecāku kustība" sastāvā un piedalās vecāku izglītošanās un sadarbības projektā "Open Parents". Ar šā projekta finansiālu atbalstu esam jau īstenojuši "Krāsaino graudu spēles" vecākiem un skolotājiem un bijusi pieredzes apmaiņas braucienā uz Igauniju. 

Katru gadu atbalstām skolēnu izaugsmi, piešķirot balvu par straujāko izaugsmi mācību gada laikā. 

Ja arī Jums ir tuvas mūsu idejas un mērķi, un Jūs vēlaties atbalstīt biedrības iniciatīvas, esat laipni aicināti ziedot, pārskaitot jebkuru naudas summu uz kontu Nr.  LV04HABA0551037176359 AS „Swedbank”. 

Priecāsimies, ja varēsiet mums palīdzēt īstenot projektus un sasniegt biedrības mērķus arī jebkurā citā veidā, piemēram:

- daloties ar idejām;

- nodrošinot bezmaksas telpas pasākumiem;

- nodrošinot pasākumu dalībnieku ēdināšanu;

- sagādājot balvas no pašu ražojumiem, izstrādājumiem u.c.

Par sadarbību lūdzam sazināties ar biedrības valdes locekli Mārīti Munduri, tālr. 26532273, e-pasts: maritemundure@yahoo.co.uk.   


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .